Formularz kontaktowy

Centrum wsparcia

PL: +48 12 88 120 92
UK: +44 184 280 0043

Nasze oddziały:

Polska
ul. Węgierska 213a,
33-300 Nowy Sącz
Aleja Pokoju 1A,
31-548 Kraków
Wielka Brytania
85 Great Portland Street,
W1W 7LT, London

Dane rejestrowe:

Polska
Vantis Holding Sp. z o.o.
ul. Węgierska 213a,
33-300 Nowy Sącz
KRS: 0000330461
NIP: 7343376837
Wielka Brytania
Vantis Holding Limited,
85 Great Portland Street,
W1W 7LT, London
Company No: 09882595

Baza wiedzy

Ogólne informacje na temat Vantis Holding, organizowanych wydarzeń oraz oferowanych usług.

Czym jest Vantis Holding?
Vantis Holding to Biznesowa Platforma Społecznościowa. To model organizowania się społeczności liderów — działamy w ramach wydajnego systemu, który rozdziela korzyści między wszystkich zaangażowanych. Model biznesowy będący hybrydą systemu franczyzowego z programem partnerskim.
Jak zostać Partnerem Biznesowym Vantis Holding?
Czynne wzięcie udziału w projekcie Vantis Holding oraz możliwość uczestnictwa w programie w formie Partnerstwa Biznesowego daje ponadprzeciętne możliwości samorozwoju, kreowania i promowania siebie jako eksperta jak również niesie za sobą korzyści w postaci wysokiego wynagrodzenia prowizyjnego, nawet w postaci biernego przychodu.
Forum Biznesowe Vantis Holding - jak się zarejestrować?
Rejestracji na Forum Biznesowe Vantis Holding może dokonać każdy, niezależnie od tego, czy należy do grupy Partnerów Biznesowych Vantis Holding, czy jeszcze nie. Fora Biznesowe są spotkaniami biznesowymi organizowanymi cyklicznie w całej Polsce. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, trwa ono około 2 godzin, w czasie których poznasz podstawową wiedzę o działalności i funkcjonowaniu społeczności Vantis Holding.
Konferencja Biznesowa Vantis Holding - jak się zarejestrować?
Uczestnictwo w Konferencji Biznesowej Vantis Holding to duża dawka fachowej wiedzy, możliwość poznania bliżej naszej społecznościowej platformy biznesowej oraz dobre miejsce do networkingu z innymi, bardzo interesującymi gośćmi.
Projekty Vantis Holding
Oferowane przez nas produkty w ramach każdej ze spółek wchodzących w grupę kapitałową Vantis, charakteryzują się zawsze najwyższą jakością. Ich przygotowaniem zajmuje się sztab profesjonalistów, badając zapotrzebowanie rynku oraz grup docelowych. Same usługi świadczone są przez specjalistów w swoich dziedzinach, których sposób pracy doceniany jest codziennie przez setki zadowolonych klientów.