Ponad 800 partnerów biznesowych, gwiazdy polskiej estrady i wiele więcej! Zobacz Wielką Galę Kongresową 2017.
Data publikacji: 23/01/2017

Wielka Gala Kongresowa 2017

Ponad 800 osób zgromadziło jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń grupy kapitałowej Vantis Holding - Wielkiej Gali Kongresowej 2017, która odbyła się w dniach 21-22 stycznia 2017 roku. Holding zaprosił gości do jednego z najbardziej renomowanych hoteli w Krakowie - Hotelu Double Tree by Hilton.

Podczas Gali, prezes grupy Vantis Holding, Piotr Sołtys, przeprowadził krótką analizę działalności holdingu w roku 2016 i zdradził najnowsze plany na rok 2017. W ramach podsumowań wyłoniono laureatów wyróżnień dla najlepszych partnerów biznesowych Vantis Holding ubiegłego roku. Z wielkim optymizmem powitano najnowsze projekty wchodzące w skład realizacji tej marki.

Do najważniejszych wydarzeń zapowiadanych na 2017 rok można zaliczyć premierę Grupy Medialnej Vantis i nowego magazynu branżowego, Business Influencer. Czasopismo dedykowany jest wszystkim tym, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje i zdobywać wiedzę z zakresu biznesu w jego szerokim ujęciu. Swój wpływ na teksty w magazynie mają również Partnerzy Biznesowi Vantis Holding, którzy często występują w roli ekspertów i dzielą się swoim punktem widzenia oraz wiedzą.
W czasie gali miały miejsce także premiery nowych rozwiązań dla Partnerów Biznesowych, takich jak: My Global Contact, Poland - Africa Business Forum, czy unikatowe narzędzie, dzięki któremu budowanie pozycji eksperckiej stanie się o wiele łatwiejsze: Expert in Your City.

W czasie Wielkiej Gali Kongresowej goście mieli okazję spotkać osobowości polskiego świata teatru i estrady. Imprezę poprowadził Marcin Prokop, prezenter znany z wielu realizacji telewizyjnych, dziennikarz i publicysta. W charakterze gości specjalnych wydarzenia wystąpili Piotr Szwedes, aktor teatralny i filmowy, a także Norbi, muzyk, artysta estradowy i kabaretowy. Wieczór swoim występem uświetnili także Future Folk, zwycięzcy programu “Mam Talent”, akrobaci, Delfina i Bartek, jak również Ada Szulc, wokalistka uczestnicząca w programie X-Factor.

Wielka Gala Kongresowa Vantis Holding z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. W lipcu 2017 planowana jest kolejna odsłona wydarzenia, podsumowująca pierwsze półrocze tego roku.

Jeżeli jesteś dziennikarzem lub chciałbyś otrzymywać nasze komunikaty prasowe, skontaktuj się z nami.