Biznes lubi prędkość! Poznaj projekty roku 2017!
Data publikacji: 09/07/2017

Najnowsze projekty Vantis Holding

Vantis Holding to prężnie rozwijająca się grupa kapitałowa z 8 letnim doświadczeniem na polskim i zagranicznym rynku. Dynamiczny rozwój holdingu zaowocował wieloma osiągnięciami w roku 2016.

Rok 2017 również rozpoczął się intensywnie. W pierwszej połowie bieżącego roku Vantis Holding współorganizował Poland-Africa Business Forum w Warszawie. Tymczasem, w połowie 2017 roku, w ramach rozwoju projektowego zainauguruje kolejne projekty.

Jednym z nich jest Meet The Business Influencer. Projekt polegający na cyklicznych spotkaniach z wpływowymi postaciami polskiej sceny biznesu i internetu, które będą dzielić się dotychczas zdobytym doświadczeniem oraz praktycznymi narzędziami ułatwiającymi samodzielne biznesowe działania. Spotkania organizowane będą w największych multipleksach, ulokowanych na terenie całej Polski. Dzięki relatywnie niskim kosztom udziału w wydarzeniu, staje się ono dostępne dla bardzo szerokiego grona odbiorców. Gościem pierwszego spotkania będzie Magdalena Daniłoś, internet influencerka, współwłaścicielka jednej z pierwszych w Polsce agencji video marketingu, specjalizująca się w tej dziedzinie. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://vantis-holding.pl/projekty/meet-the-business-influencer

Grupa Kapitałowa Vantis Holding postanowiła również rozwijać swoje działania na płaszczyźnie mediów społecznościowych, z położeniem głównego nacisku na materiały video. Z potrzeby dostosowania się do ciągle zmieniających się trendów, z początkiem lipca holding rozpoczął długofalowy projekt z zakresu Social Media: Merytorycznie o Biznesie. Jest to cykl relacji live zamieszczanych na profilu Facebook grupy Vantis Holding, a następnie archiwizowany na kanale Youtube. Projekt powstał z myślą o wszystkich osobach interesujących się tematyką biznesu, przedsiębiorczości, sprzedaży i marketingu. Biorąc udział w zupełnie darmowych spotkaniach online, mogą stymulować swój rozwój na poziomie kompetencyjnym i biznesowym. Atutem projektu jest jego wyjątkowa praktyczność: w każdym odcinku prezentowane są pragmatyczne rozwiązania, które można wprowadzić w życie od razu.

Trzecim, lecz równie ważnym w kontekście marketingowym projektem, jest cykl nagrań z Konferencji Biznesowych Vantis Holding, Najlepsi są z Vantis. Cykl ten zakłada publikację na kanałach społecznościowych materiałów filmowych przedstawiających opinie partnerów biznesowych o holdingu i towarzyszących mu wydarzeniach. Udział w projekcie to doskonała okazja do budowania marki osobistej Partnerów Biznesowych oraz promocję ich działalności.

Vantis Holding nie poprzestaje na osiągniętych już celach. Jedną z maksym przyświecających grupie jest stwierdzenie, że biznes lubi prędkość. W dzisiejszych czasach biznes wymaga ciągłego rozwoju. Vantis Holding stara się w jak najwyższym stopniu pomagać w rozwoju swoim partnerom biznesowym, by wspólnie odnosić jeszcze większe sukcesy.

Jeżeli jesteś dziennikarzem lub chciałbyś otrzymywać nasze komunikaty prasowe, skontaktuj się z nami.